ДОБРИВА НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Семінар на виробничих потужностях компанії Олстас Льон

1897
24 Червня 2019

14 червня 2019 компанія BIOFERT спільно з компанією BASF провели практичний семінар на тему «Системи захисту та живлення ріпаку, пшениці та кукурудзи» з демонстрацією полів компанії «ОЛСТАС - ЛЬОН» на Чернігівщині, чий земельний банк нараховує 8 500 га. Ні для кого не секрет, що група компаній «Олстас – Льон» вже давно стала взірцем для інших фермерських господарств, а саме із застосування новітніх систем живлення, впровадження інноваційних технологій, завдяки чому вони і отримують стабільно гарні результати. Тому не дивно, що початок семінару розпочався з вітального слова генерального директора групи «Олстас-Льон» Станіслава Котенко, який відзначив підбір та застосування в господарстві добрив, котрі здатні максимально реалізовувати біологічний потенціал рослин при існуючих погодних умовах. Цитуємо: «Вища ціна не означає більших витрат. У прайсі продукти можуть коштувати дорожче, але рахувати треба не у прайсі, а на полі…». Оскільки вся продукція компанії йде на експорт, тому керівництво дуже уважно відноситься до того, що споживає рослина.
Семінар складався з двох частин:                                                   

 Теоретична частина – де були представленні комплексні рішення живлення культур, новинки на ринку добрив, плани співпраці компаній на майбутнє.
 Практична частина - огляд полів компанії «Олстас – Льон», де перший заступник генерального директора, Олеся Єфименко та головний агроном Олександр Корогод показали свої посіви. Це не були демо ділянки, а діючі поля компанії, де й були представленні новітні програми живлення та захисту кукурудзи, ріпаку, пшениці в промислових масштабах. Біля кожного поля, не зважаючи на спекотну погоду, відбувалися жваві дискусії та в деталях обговорювалась мета застосування кожного продукту та отриманий від внесення ефект. 

Співпраця компанії BIOFERT та Олстас–Льон триває понад чотири роки, і ми дуже пишаємось цим. На своїх полях «Олстас-Льон» використовує продукти таких компаній як Lebosol та K+S Kali, що виготовляються в Німеччині, а також BIOFERT NPK, які стабільно дають гарні результати.  Наприклад: в 2018 році урожайність озимої пшениці становила 7 т/га,  коли в цей же період в середньому по регіону вона коливалась від 4 до 5 т /га, при відсутності опадів у квітні-травні та високих температурах.
Компанія BIOFERT дякує за довіру та тривалу співпрацю. Хочемо повідомити, що аналогічні заходи ще заплановані в 2019 році, тому слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook, нам є чим Вас здивувати. 

BIOFERT – БІЛЬШЕ, НІЖ ДОБРИВО

 

Рекомендуємо також почитати