ДОБРИВА НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Компанія «Lebosol® Dünger GmbH» була заснована в м. Deidesheim (Німеччина) у 1989 р., та вже більше 30 років є лідером з виробництва рідких добрив. Основною діяльністю компанії на момент відкриття  було виробництво та збут лише продукту «Амінозол». На сьогоднішній день компанія виготовляє понад 70 різноманітних продуктів.

У 2004 році відбувся переїзд головного офісу компанії до міста Ельмштайн (Рейнланд – Пфальц, Німеччина), де він знаходиться до сьогодні.

У 2007 році було побудовано новий власний завод  з виробництва рідких добрив у м. Зембах з метою збільшення виробництва, продажів та виходу на нові ринки збуту, а також відкрито сучасну лабораторію. У 2009 р. було відкрито перше представництво «Лебозол» у Болгарії, а у 2012 р. – у Румунії. В тому ж році було підписано угоду про дистрибуцію рідких добрив в Україну з компанією «Біоферт». З 2014 по 2018 рр. було введено в експлуатацію другий завод в місті Зембах. Згодом компанія запустила ще три нових заводи, відкрила 4 автономні, сучасні логістичні центри та задіяла близько 100 працівників, з яких 9 високо кваліфікованих  агрономів.

У 2019 році було відкрито «Лебозол» в  Україні.

На сьогоднішній день Lebosol® Dünger GmbH є однією з трьох компаній в Європі, яка має відповідне обладнання та кваліфікованих спеціалістів для виготовлення формульованих рідких добрив, які активно продаються в 35 країнах світу.

Якість, надійність, безпека та гнучкість – це найважливіші критерії щоденної роботи компанії від стадії розробки продукції до її засвоєння рослиною. Важливим є і те, що виробництво продукції є екологічним.