ДОБРИВА НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Компанія Lebosol® Dünger GmbH заснована в м. Deidesheim (Німеччина) у 1989 р., та вже більше 30 років є лідером по виробництву рідких добрив.  На сьогоднішній день компанія виготовляє понад 70 різноманітних продуктів, при тому, що основною діяльністю компанії на момент відкриття  було виробництво та збут лише продукту Амінозол.

У 2004 році Lebosol®  переїхала в місто Ельмштайн (Рейнланд – Пфальц, Німеччина), де  і до сьогодні знаходиться головний офіс компанії.

Для збільшення виробництва, продаж та виходу на нові ринки збуту компанія Lebosol® Dünger GmbH побудувала у 2007 році новий власний завод  з виробництва рідких добрив у м. Зембах, та відкрила сучасну лабораторію. У 2009 р. відбулось відкриття першого представництва Лебозол Болгарія, а у 2012 р. було відкрито Лебозол Румунія та  підписано угоду з компанією Біоферт про дистрибуцію рідких добрив в Україну. 2014 році введено в експлуатацію другий завод в місті Зембах. У 2018 р. компанія запустила три нових заводи, відкрила 4 автономні, сучасні логістичні центри та задіяла близько 100 працівників, з яких 9 високо кваліфікованих  агрономів. 2019 – відбулось відкриття третього представництва Лебозол Україна.

 

На сьогоднішній день Lebosol® є одною з трьох компаній в Європі яка має відповідне обладнання, та кваліфікованих спеціалістів для виготовлення формульованих рідких добрив, які активно продаються в 35 країнах світу.

 

Якість, надійність, безпека та гнучкість – це найважливіші критерії щоденної роботи компанії від стадії розробки продукції до її засвоєння рослиною. Важливим є і те, що виробництво продукції є екологічним.