ДОБРИВА НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Поїздка до Німеччини

2428
02 Березня 2020

Вже традиційно компанія Біоферт разом з клієнтами відвідали виробничі потужності двох німецьких компаній партнерів Lebosol (виробництво рідких добрив) та K+S Minerals and Agriculture GmbH (калійні та сірчано-магнієві добрива)
✅ День перший.
Зустріч з представниками K+S Minerals and Agriculture GmbH. Семінар та презентація продуктів, де кожен міг отримати актуальні поради від провідних агрономів та відповіді на свої запитання. Після семінару відбулась поїздка в шахти глибиною 840 метрів, де видобувається сировина для виробництва добрив. Загальна довжина шахт становить 4т кілометрів. На завершення, тепла дружня вечеря з представниками компанії К+S.
✅ День другий.
Зустріч з представниками компанії Lebosol Dünger GmbH в місті Sembach котра розпочалась з презентація продуктів компанії. Екскурсія на виробничі потужності де було продемонстровано технології виробництва рідких добрив. Також клієнти мали можливість відвідати лабораторію, де випробовуються нові продукти. Нагадуємо, що компанія Lebosol є однією з трьох компаній в Європі, яка має відповідне обладнання, та кваліфікованих спеціалістів для виготовлення формульованих рідких добрив. Кожного року компанія розширяє власні складські та виробничі потужності, в звязку з зростанням попиту на продукцію. Продути Lebosol покривають 75% ринку ринку рідких добрив в Німеччині.

Хочемо ще раз подякувати своїм партнерам (Thank you for the warm meeting) Lebosol та K+S Minerals and Agriculture GmbH за теплий прийом та цікаві презентаційні матеріали.

 

 

 

 

Рекомендуємо також почитати