ДОБРИВА НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Виробничі потужності компанії K+S Kali

1837
20 Березня 2019

Компанія Біоферт разом з своїми партнерами відвідала сольові шахти найбільшого в світі виробника калійних добрив - К+S Kali🇩🇪🇺🇦️. Виробничі потужності нараховують 80 заводів по всьому світу. Добрива компанії відомі своєю якістю, 100% водорозчинністю (що для добрив з високим вмістом калію є додатковою перевагою). За час перебування наші партнери:
✔️ Спустились в шахти компанії на глибину 800м. (добування Кізеріту відбувається на глибині до 1200м).
✔️ Відвідали фермерське господарство загально площею 4176 га. Господарство займається рослинництвом, тваринництвом, виготовляє товари власного ви-ва (молочні, макаронні вироби та м"ясні).
Мають 2400 корів,1000 телят, 1400 свиней та птиця. Одна корова в рік дає 10тис. л. молока. Птиця 4 млн. яєць в рік. Також виробляють свою біо енергію з залишків ви-ва біо мас.. 4,5 млн. Кв./рік.
✔️ Зустрілись з представниками компанії K+S Kali. Отримати актуальні поради від провідних фахівців, дізнатись про особливості виробництва та дію добрив, познайомитись з історією компанії, що налічує вже більше 125 років. В процесі переговорів агрономи компанії K+S Kali поділились власним досвідом вирощування, надали рекомендації щодо можливостей збільшення врожайності та відповіли на багато питань.
✔️ Завершилось все прогулянкою містом та теплою дружньою вечерею з представниками компанії К+S Kali.

Рекомендуємо також почитати