ДОБРИВА НОВОГО ПОКОЛІННЯ

К+S Minerals and Agriculture GmbH

Компанія Minerais and Agriculture GmbH – німецький виробник з давніми традиціями в гірничій промисловості, міжнародний лідер по виробництву калійних та магнієво – сірчаних добрив. Видобування сировини ведеться у власних шахтах, що знаходяться на території Європи, Канади та Азії. При виробництві кінцевого продукту не використовуються кислоти, що робить дані добрива екологічно чистими та надзвичайно ефективними. 

Виробничі потужності нараховують 80 заводів по всьому світу. Добрива компанії відомі своєю якістю, 100% водорозчинністю (що для добрив з високим вмістом калію є додатковою перевагою). Історія розвитку компанії нараховує понад 125 років, що свідчить про величезний досвід у сфері сільського господарства, та є значною перевагою перед конкурентами. 
Компанія бере участь у наукових дослідженнях у сфері вирощування сільськогосподарської продукції, завжди шукаючи рішення щодо підвищення врожайності, покращення родючості ґрунту, ефективного використання добрив.
        На сьогоднішній день компанія К+S Kali GmbH керує Інститутом практичного живлення рослин (Institute of Applied Plant Nutrition) поєднуючи сучасні досягнення науки з практичним застосуванням на полях.