Компанія Лебозол® вже більше 30 років спеціалізується на розробці та виробництві рідких позакореневих добрив. Основною відмінністю продукції компанії є те, що добрива є формульованими. Тобто в складі крім основних компонентів, ще містяться допоміжні речовини, такі як: прилипач, змочувач, стабілізатор, абсорбент, за рахунок чого значно підвищується ефективність споживання рослиною елементів живлення. За цей час, продукція компанії зайняла лідерські позиції у своєму сегменті як у Німеччині, так і на території усієї Європи. Особливу увагу Лебозол® приділяє інноваціям, тому постійно удосконалює процесс виробництва добрив для підтримання високої якості продукції. Як разультат, ви отримуєте можливість значно підвищити врожайність культур. В цьому році компанія Лебозол активізувала продажі своєї продукції на ринках України, Молдови, Польщі та Болгарії. Офіційним дистрибютором в Україні продукції Лебозол є ТОВ Біофет.

lebosol.de

Детальніше

Указом Королівства Югославія від 1938 року було засновано хімічну промисловість Zorka Shabac. У цій компанії працювали декілька виробничих підприємств, і їх робота ознаменувала багаторічний період розвитку міста Шабац. Завод мінеральних добрив розроблений поетапно, і він відігравав важливу роль у розвиненій хімічній промисловості Югославії. Проте, завдяки санкціям, забороні імпорту сировини та експорту готової продукції, відсутності інвестицій у 1990-х роках, ця процвітаюча компанія припинила свою діяльність.

Визнаючи важливість виробництва мінеральних добрив як загального потенціалу розвитку галузі хімічної промисловості, Elixir Group приватизувала завод мінеральних добрив - Зорка. З 2011 року завод Зорька став частиною потужної бізнес-системи, що працює під новим ім'ям Еліксир Zorka.

Завод мінеральних добрив "Еліксир Зорка" був побудований відповідно до вимог Європейського Союзу із застосуванням техніки HAZOP, повністю відповідає національним та міжнародним стандартам якості, а також найвибагливішим європейським екологічним нормам.

Продукція Elixir Zorka відзначається широким спектром формуляцій комплексних мінеральних добрив, що мають високу якість та концентрацію поживних елементів, однорідну грануляцію та високу розчинність у грунті.

elixirzorka.rs

Детальніше

Копанія Альвернія, заснована у 1923 році як приватне підприємство, поклала основу розвитку хімічної індустрії у Польщі. Сьогодні, це потужний виробник широкого спектру хімічних продуктів, визнаний на Європейському ринку. Протягом років, компанія вдосконалювала технології виробництва та збільшувала пропозицію продукції. Завдяки такому підходу, Альвернія почала синтезувати великий перелік продуктів, що раніше не вироблялись у Польщі. В той самий час, якість, фізичні та хімічні властивості продукції завжди відповідають потребам та побажанням споживачів. Сьогодні, компанія спеціалізується на виробництві трьох основних видів продукції:

 • Мінеральні добрива;
 • Хімічна продукція основана на сполуках фосфору (компаунди);
 • Хімічна продукція основана на сполуках хрому (компаунди).

Більш того, протягом останніх років, Альвернія почала синтез нових продуктів, серед яких:

 • Нітрат кальцію;
 • Нітрат магнію;
 • Нітрат натрію;
 • Монокалій фосфат.

alwernia.com.pl

Детальніше

Компанія Адоб була заснована в 1990 році і з того часу динамічно розвивається в таких напрямках:

 • Виробництво мікроелементів , мінеральних добрив та продуктів неорганічної хімії
 • Міжнародна торгівля добривами та сировиною для їх виробництва
 • Впровадження нових, екологічно чистих процесів виробництва добрив
 • Пошук нових продуктів та технологій для сільського господарства та хімічної індустрії

Команда досвідчених фахівців постійно працює у напрямку пошуку та розробки інноваційних технологій, які в подальшому патентуються та стимулюють створення нових, альтернативних продуктів. Сьогодні, Адоб використовує виробничі потужності у Польському місті Познань та в районі Злотніки м. Вроцлав. Більш того, в останні роки, саме підприємство в м. Вроцлав стало провідним виробником сульфату-магнію, високоякісного нітрату-кальцію та найбільшим у світі постачальником нітрату-магнію. Саме ці продукти ТОВ БІОФЕРТ поставляє для с/г виробників в Україну.

adob.com.pl

Детальніше

З 1995 року компанія Bionatura (Італія) стоїть на стороні агровиробників, допомагаючи вирішувати нагальні питання в рослинництві, яких останнім часом виникає все більше. Саме тому компанія пропонує нові сучасні продукти на основі амінокислот для досягнення врожаю максимальної якості, та отриманння гарного фінансового результату від вирощеної продукції. Річний оборот компанії у 2013 році становив - 40 мільйонів євро. Дистрибюція компанії поширина більше ніж в 60-ти країнах світу, включаючи ринок України.

Детальніше

Українське Приватне Акціонерне Товариство "Хімдівізіон" – багатопрофільне хімічне підприємство, яке випускає хімічну продукцію і виконує послуги виробничого характеру. Продукція підприємства “Хімдивізіон” широко застосовується заводами-виробниками азотних і складних-комбінованих добрив для сільськогосподарської галузі. Продукція ПрАТ "Хімдівізіон" відома на ринку і користується попитом у приватних аграріїв і власників садово-городніх ділянок. ТОВ Біоферт є офіційним дистриб’ютором продукції підприємства “Хімдивізіон” в західному регіоні, а саме Сульфату калія та Нітрат кальцію (кальцієва селітра).

hymdyv.com.ua

Детальніше