IV Національний День Картоплі

ТОВ Біоферт 22 серпня 2017 року прийняло участь в   IV Національному Дні Картоплі, що відбувся у Житомирській обл., смт. Брусилів. Незмінним організатором заходу, виступила ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та Українська Асоціація Виробників Картоплі, а також ТОВ «АФ Брусилів», яке гостинно зустрічало учасників цьогорічного дійства. 

 

Під час цієї події, усі учасники мали змогу заслухати та обговорити у живому діалозі виступи експертів та професіоналів даної сфери. IV Національний День Картоплі був розділений на дві частини - теоритичну та практичну. Під час першої, було обговорено ситуацію на ринку, прогнози, основні напрямки розвитку вітчизняного картоплярства, ефективні засоби захисту, методи боротьби зі шкідниками.

 

Також на даний захід була запрошена - радник з питань сільського господарства Посольства Нідерландів в Україні - Каролін Спаанс. У доповіді пані Спаанс йшлося про великі перспективи українського сектору картоплярства та стратегічні питання щодо співпраці між нашими країнами. Каролін Спаанс наголосила, що не лише Нідерланди мають що запропонувати українському аграрному сектору, а й Україна має великий потенціал для виходу на зовнішній ринок та забезпечення якісною українською продукцією. 

 

 ТОВ Біоферт представило широкий сперктр мінеральних добрив для живлення обговорюваної культури, а саме: 

 

Завершальним етапом цієї події, стала друга - практична частина. Не зважаючи на дощову погоду, що могла стати завадою у демонстрації демо ділянок, 70 сортів картоплі від насіннєвих партнерів, спеціалізована техніка у статиці та динаміці, все це було представлено на польових оглядинах для учасників IV Національного Дня Картоплі.