Органічне рослинництво – 2017

31 березня 2017 року у м. Київ в Бізнес-центрі «Інком» ТОВ “Біоферт” прийняло участь у конференції" Органічне рослинництво – 2017": Сівозміна та живлення рослин і ґрунту. Ефективна очистка складів.  

Організаторами конференції виступив - Сертифікаційний орган ТОВ "Органік Стандарт", Дослідний інститут органічного сільського господарства FiBL, «в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що фінансується Швейцарською Конфедерацію»

ТОВ Біоферт є офіційним та єдиним дистриб’ютором в Україні німецької марки LEBOSOL GmbH. Продукти цієї компанії відповідають стандартам FiBL та були представлені на конференції.

Серед присутніх на конференції були українські експерти та міжнародні спеціалісти з Німеччини, Швейцарії та Молдови, а також органічні виробники та інші сільськогосподарські виробники, які цікавляться органічним виробництвом, надавачі послуг в органічному виробництві, виробники ЗЗР та добрив для органічного виробництва.

Під час конференції відбулася виставка і всі присутні мали можливість познайомитись із виробниками сучасних допоміжних продуктів (ЗЗР і добрив) та техніки для органічного виробництва.

А також, усі учасники мали змогу познайомитись із провідними консультантами з органічного виробництва.